Moebel Living Mangový odkládací stolek Georga 35 cm

Odkládací stolek Georga z mangového dřeva a příjemného designu vás okouzlí nejen svou osobitostí, ale také svým praktickým... více informací »
Moebel Living Mangový odkládací
Značka: Moebel Living
2 265 Kč
Koupit hned »
Odkládací stolek Georga z mangového dřeva a příjemného designu vás okouzlí nejen svou osobitostí, ale také svým praktickým...

Odkládací stolek Georga z mangového dřeva a příjemného designu vás okouzlí nejen svou osobitostí, ale také svým praktickým využitím. Zvýšený okraj stolku je zajímavým prvkem, který například ochrání vaši podlahu či koberec před rozlitým pitím. Kovové nohy tmavé barvy zapadnou do každého interiéru a masivní dřevo, ze kterého je vyrobena deska stolku, navodí ve vašem domově pohodovou přírodní atmosféru. Stolek můžete doplnit krásnou zelenou květinou, díky čemuž se budete doma cítit jako v přírodě nebo někde na venkově. Stolek je dostupný i ve větší variantě.

Další parametry: Průměr 35 cm. Výška 52 cm. Tloušťka desky 15-50 mm. Deska Mangové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . . .

Výjimečný a žádaný kousek Moebel Living Mangový odkládací stolek Georga 35 cm od top výrobce Moebel Living snadno najdete momentálně za mimořádně nízkou cenu! V akci za cenu 2 265 Kč.