Moebel Living Masivní akátový konferenční stolek Village 110 x 60 cm

Konferenční stolek Village z masivního dřeva akácie vnese přírodu přímo do vašeho domova. Jednoduchost a... více informací »
Moebel Living Masivní akátový
Značka: Moebel Living
4 360 Kč
Koupit hned »
Konferenční stolek Village z masivního dřeva akácie vnese přírodu přímo do vašeho domova. Jednoduchost a...

Konferenční stolek Village z masivního dřeva akácie vnese přírodu přímo do vašeho domova. Jednoduchost a zároveň ojedinělost, to jsou jeho žádané vlastnosti. Jedná se o ruční výrobu, proto je každý kus originál

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 45 cm. Šířka 110 cm. Hloubka 60 cm. Deska Masivní akátové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Kov. Materiál Dřevo masiv. .

Velmi prodávaný produkt Moebel Living Masivní akátový konferenční stolek Village 110 x 60 cm od společnosti s předním postavením na trhu Moebel Living lze koupit tady a teď právě extra se slevou! Nabídky od 4 360 Kč.