Hoorns Černý koženkový modul Twilight

Nadčasový modul Twilight s čalouněním z ekokůže v černé barvě splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i... více informací »
Hoorns Černý koženkový modul Twilight
Značka: Hoorns
15 875 Kč
Koupit hned »
Nadčasový modul Twilight s čalouněním z ekokůže v černé barvě splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i...

Nadčasový modul Twilight s čalouněním z ekokůže v černé barvě splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Jeho robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se modul stane dominantou každého interiéru, zatímco pohodlný sedák zajistí to nejvyšší pohodlí při sezení. Praktickou vlastností modulu Twilight je možnost seskládání více modulů a vytvoření tak jedinečné pohovky. Lze jej použít také jako prodlužovací prvek pro čtyřmístnou pohovku a rohovou pohovku Twilight. Zamilujte si jedinečný styl modulu Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr.

 Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 79 cm. Hloubka 93 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 63 cm. Čalounění 70% kůže, 30% PES. Podnož Lakované březové dřevo. Barva Černá. Materiál Ekokůže. .

Hodně prodávaný produkt Hoorns Černý koženkový modul Twilight od společnosti s výborným jménem Hoorns pohodlně získáte zrovna dneska skutečně výhodně! Na našich stránkách za 15 875 Kč.