Hoorns Béžový látkový modul Twilight

Nadčasový modul Twilight s látkovým čalouněním v béžovém odstínu splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i... více informací »
Hoorns Béžový látkový modul Twilight
Značka: Hoorns
15 875 Kč
Koupit hned »
Nadčasový modul Twilight s látkovým čalouněním v béžovém odstínu splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i...

Nadčasový modul Twilight s látkovým čalouněním v béžovém odstínu splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Jeho robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se modul stane dominantou každého interiéru, zatímco pohodlný sedák zajistí to nejvyšší pohodlí při sezení. Praktickou vlastností modulu Twilight je možnost seskládání více modulů a vytvoření tak jedinečné pohovky. Lze jej použít také jako prodlužovací prvek pro čtyřmístnou pohovku a rohovou pohovku Twilight. Zamilujte si jedinečný styl modulu Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 79 cm. Hloubka 93 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 63 cm. Šířka sedu 98 cm. Martindale 100.000. Čalounění Látka (100% polyester). Podnož Lakované březové dřevo. Barva Béžová.

Akční a ve slevě produkt Hoorns Béžový látkový modul Twilight od skvělé a známé značky Hoorns je dostupný tady teď téměř zdarma! Aktuálně za super cenu 15 875 Kč.