Modrozelené plastové zahradní lehátko HOUE Click II.

Akční kus Modrozelené plastové zahradní lehátko HOUE Click II. od našeho výrobce Houe jde sehnat zde teď za výhodné peníze. Aktuálně za 14 251 Kč. EAN: 5714098003465
Modrozelené plastové zahradní lehátko
Značka: Houe
14 251 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Zahradní lehátko HOUE Click II. zaujme svým moderním vzhledem, který je laděný v severském stylu. Pohodlný sedák z plastových lamel, bambusové područky a kovová podnož společně tvoří unikátní kousek nábytku. Příjemnou vlastností je možnost polohovat lehátko do sedmi poloh a zvolit si tak sklon zádově opěrky, který vám bude nejvíce pohodlný. Lehátko je vhodné do exteriérového prostředí – skvěle se hodí například k bazénu. V sérii Click najdete také židle, křesla a podnožky, takže vaše venkovní posezení může být perfektně sladěné.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 97 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 145 cm. Výška sedu 32 cm. Hmotnost 14 kg. Sedák Plastové lamely. Podnož Lakovaný kov. Područky Bambus. Rozměr balíku 122×64,5×85 cm. Designér Henrik Pedersen.