Modré plastové zahradní lehátko HOUE Click

Tento skvělý výrobek Modré plastové zahradní lehátko HOUE Click od našeho známého výrobce Houe snadno můžete najít právě nyní za výborné peníze. Nabídky od 12 144 Kč. EAN: 5714098003274
Modré plastové zahradní lehátko HOUE
Značka: Houe
12 144 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Zahradní lehátko HOUE Click zaujme svým moderním vzhledem, který je laděný v severském stylu. Pohodlný sedák z plastových lamel, bambusové područky a kovová podnož společně tvoří unikátní kousek nábytku. Příjemnou vlastností je možnost polohovat lehátko do dvou poloh. Pouhým přesunem své váhy jednoduše zvolíte zda zůstanete v sedě, nebo si odpočinek užijete v leže. Lehátko je vhodné do exteriérového prostředí – skvěle se hodí například k bazénu. V sérii Click najdete také židle, křesla a podnožky, takže vaše venkovní posezení může být perfektně sladěné.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, vyobrazená barva lehátka neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva lehátka je modrá.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 64 cm. Hloubka 180 cm. Výška sedu 32 cm. Sedák Plastové lamely. Podnož Lakovaná ocel. Područky Bambus. Hmotnost 13 kg. Rozměr balíku 150x63x102,5 cm. Designér Henrik Pedersen.