Petrolejově modré plastové houpací zahradní křeslo HOUE Click

Kvalitní a oblíbený produkt Petrolejově modré plastové houpací zahradní křeslo HOUE Click od oblíbené značky se zárukou kvality Houe jednoduše můžete sehnat již dnes levně. Cena již od 11 609 Kč. EAN: 5714098003038
Petrolejově modré plastové houpací zahradní křeslo
Značka: Houe
11 609 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Zahradní houpací křeslo HOUE Click zaujme svým moderním vzhledem. Křeslo Click klade důraz na moderní severský styl, díky čemuž zaujme na první pohled. Pohodlný sedák z plastových lamel, bambusová houpací podnož a kovová konstrukce společně tvoří unikátní kousek nábytku. Dopřejte si v jeho společnosti maximální komfort, který je ještě umocněn možností houpání. Křeslo je vhodné do exteriérového prostředí. 

Pozn.: Interiérová fotografie je ilustrační, vyobrazená barva křesla neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva křesla je petrolejově modrá.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 91,5 cm. Šířka 64 cm. Hloubka 99,5 cm. Výška sedu 38 cm. Hmotnost 11 kg. Sedák Plastové lamely. Konstrukce Lakovaná ocel. Područky Bambus. Podnož Bambus, lakovaná ocel. Rozměr balíku 122×73,5×63 cm.