Tyrkysově modré sametové křeslo MICADONI ANNITE s černou podnoží

Stylové křeslo MICADONI ANNITE zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění v kombinaci s... více informací »
Tyrkysově modré sametové křeslo MICADONI
Značka: Micadoni
13 930 Kč
Koupit hned »
Stylové křeslo MICADONI ANNITE zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění v kombinaci s...

Stylové křeslo MICADONI ANNITE zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění v kombinaci s kovovou podnoží vytváří atraktivní kombinaci, která do vašeho domova vnese elegantní vzhled. Designovým prvkem je krásné prošívání, které křeslu dodá osobitost. Opěrný polštářek zaručí maximální komfort z posezení. Křeslo se skvěle hodí do moderních interiérů komerčních i nekomerčních prostor. Užijte si maximální komfort ve společnosti produktů z řady Annite.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Výška 74 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 85 cm. Výška sedu 42 cm. Výška podnože 15 cm. Hloubka sedu 56 cm. Šířka sedu 65 cm. Max. nosnost 150 kg. Rozměr polštáře 60×30 cm. Martindale 100.000.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Tyrkysově modré sametové křeslo MICADONI ANNITE s černou podnoží od značky s dlouholetou tradicí Micadoni lze sehnat tady a teď právě trvale výhodně! Nabídka od 13 930 Kč.