Béžová sametová trojmístná pohovka MICADONI AGATE 223 cm

Prostorná trojmístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná... více informací »
Béžová sametová trojmístná pohovka MICADONI AGATE
Značka: Micadoni
31 485 Kč
Koupit hned »
Prostorná trojmístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná...

Prostorná trojmístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná nadýchaný polštář a přímo vybízí k relaxaci. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím. Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v béžovém odstínu a dva menší polštáře po bočních stranách pohovky. Černě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění pohovky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Pohovku doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Šířka 223 cm. Výška 100 cm. Hloubka 97 cm. Výška sedu 45 cm. Šířka sedu 200 cm. Hloubka sedu 57 cm. Výška područek 77 cm. Výška podnože 20 cm. Max. nosnost 300 kg. Rozměr polštáře 35 x 55 cm.

Kvalitní produkt Béžová sametová trojmístná pohovka MICADONI AGATE 223 cm od odblíbeného výrobce Micadoni je dostupný v naší nabídce za rozumné peníze! Výhodně za 31 485 Kč.