Moebel Living Masivní borovicový konferenční stolek Hogan 120×64 cm

Designový konferenční stolek Hogan zaujme svým robustním designem s industriálními a rustikálními prvky. Masivní korpus... více informací »
Moebel Living Masivní borovicový konferenční stolek Hogan 120x64
Značka: Moebel Living
11 099 Kč
Koupit hned »
Designový konferenční stolek Hogan zaujme svým robustním designem s industriálními a rustikálními prvky. Masivní korpus...

Designový konferenční stolek Hogan zaujme svým robustním designem s industriálními a rustikálními prvky. Masivní korpus z borovicového dřeva a mohutná kovová překřížená podnož vytváří stylové spojení, které jen tak neomrzí a stane se dominantním prvkem vašeho interiéru. Stolek se skvěle hodí do rustikálně až venkovsky laděných interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 120 cm. Výška 43 cm. Hloubka 64 cm. Deska Masivní borovicové dřevo. podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . .

Tento vynikající kousek Moebel Living Masivní borovicový konferenční stolek Hogan 120x64 cm od naší známé značky Moebel Living jednoduše získáte právě ve výprodejové akci! Momentálně v akci za 11 099 Kč.