ElisionDesign

Růžová tapeta na zeď Kave Home Arcadia 10 x 0,5 m

Tento levný produkt Růžová tapeta na zeď Kave Home Arcadia 10 x 0,5 m od kvalitního výrobce Kave Home lze zakoupit zde teď právě za výprodejovou cenu. Ceny od 1 725 Kč.
EAN: 8433840738840
Růžová tapeta na zeď Kave Home Arcadia
Koupit hned »
Značka: Kave Home
1 725

Tapeta Arcadia, kterou navrhl pro Kave Home Mitos Bermejo, je nejjednodušší způsob, jak přidat barvu a osobitost vašim stěnám. Růžová barva vytváří v kombinaci s bílými oblouky elegantní souhru, která dodá interiéru styl. Tapeta se bude skvěle vyjímat v moderních interiérech s prvky scandi a boho stylu. Dopřejte svému interiéru osobitost i vy s tapetou Arcadia – vybrat si můžete z více barevných variant. Vyberte si tu, která vás bude bavit!

Pozn.: Lepidlo na tapety není součástí balení. Lepidlo nanášejte malířským válečkem přímo na suchou savou stěnu. Zkontrolujte, zda všechna balení tapet, které kupujete, mají stejné číslo barvy a zda je stěna savá a má neutrální barvu.

Další parametry: Délka 1000 cm. Šířka 53 cm. Tapeta Papír, netkaná textilie. Gramáž 150 g/m². Povrchová úprava Lakovaná, na vodní bázi. Certifikace FSC. Designér Mitos Bermejo. Barva Růžová. Materiál Látka. Materiál Papír.