Černá kovová barová židle Fermob Luxembourg

Tato barová židle z ikonické řady Luxembourg je praktická, kompaktní a odolná. Židle je vybavena opěradlem, které zároveň... více informací »
86Černá kovová barová židle Fermob Luxembourg
Značka: Fermob
6 678 Kč
Koupit hned »
Tato barová židle z ikonické řady Luxembourg je praktická, kompaktní a odolná. Židle je vybavena opěradlem, které zároveň...

Tato barová židle z ikonické řady Luxembourg je praktická, kompaktní a odolná. Židle je vybavena opěradlem, které zároveň funguje jako madlo a lze s ní libovolně přenášet. Stolička je vyráběna prvotřídních materiálů a je testována tak, aby splňovala standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stoličky ideálního společníka.

Pozn.: Možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Šířka 41 cm. Hloubka 51,2 cm. Výška 87,5 cm. Hloubka sedu 54,2 cm. Výška sedu 78,5 cm. Stohovatelnost 6 ks. Hmotnost 3,5 kg. Materiál Hliník. Barva Černá. Materiál Hliník.

Oblíbený a akční produkt Černá kovová barová židle Fermob Luxembourg od této skvělé značky Fermob naleznete aktuálně za akční cenu! Nyní zakoupíte za 6 678 Kč.