Nordic Living Tmavě hnědý dubový jídelní stůl Tolon 140×95 cm

Jídelní stůl Nordic Living Tolon je charakteristický svým rustikálním designem z dubového dřeva, které dodává stolu... více informací »
Nordic Living Tmavě hnědý
Značka: Nordic Living
16 485 Kč
Koupit hned »
Jídelní stůl Nordic Living Tolon je charakteristický svým rustikálním designem z dubového dřeva, které dodává stolu...

Jídelní stůl Nordic Living Tolon je charakteristický svým rustikálním designem z dubového dřeva, které dodává stolu jedinečný styl. Křížená černě lakovaná kovová podnož dotváří celkový design stolu a dodává mu osobitost a styl. Dále mezi jeho vlastnosti patří skvělá stabilita. Hodí se spíše do klasických a rustikálně laděných interiérů. Skvěle zapadne do jídelny v pohodlí domova, ale také do komerčních prostorů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 140 cm. Hloubka 95 cm. Výška 74,5 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . . .

Kvalitní a oblíbený produkt Nordic Living Tmavě hnědý dubový jídelní stůl Tolon 140x95 cm od společnosti s úžasnou pověstí Nordic Living lze zakoupit právě teď v naší nabídce za skvělou cenu! Stojí teď u nás 16 485 Kč.