Nordic Living Žlutá sametová rohová pohovka Limo 290 cm, levá

Komfort, pohodlí a luxusní design. Velmi prostorná rohová pohovka Limo od značky Nordic Living zajistí pohodlí a chvíle naprostého... více informací »
Nordic Living Žlutá sametová rohová pohovka Limo 290
Značka: Nordic Living
38 130 Kč
Koupit hned »
Komfort, pohodlí a luxusní design. Velmi prostorná rohová pohovka Limo od značky Nordic Living zajistí pohodlí a chvíle naprostého...

Komfort, pohodlí a luxusní design. Velmi prostorná rohová pohovka Limo od značky Nordic Living zajistí pohodlí a chvíle naprostého komfortu díky pohodlnému sametovému čalounění i prostorné ploše na sezení. Perfektně se bude hodit do světlých a moderních interiérů. 

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 290 cm. Hloubka 170/92 cm. Výška sedu 43 cm. Čalounění Sametová látka. Podnož Dřevo. Barva Žlutá. Materiál Samet. . .

Oblíbený produkt Nordic Living Žlutá sametová rohová pohovka Limo 290 cm, levá od známého předního výrobce Nordic Living snadno získáte tady a teď právě za zcela nejnižší cenu! Momentálně v akci za 38 130 Kč.