Béžový látkový slunečník Bizzotto Canupa 300 x 300 cm

Slunečník Bizzotto Canupa oceníte na každé zahradě, u bazénu a na terase. V horkých letních měsících se snadno schováte před... více informací »
Béžový látkový slunečník Bizzotto Canupa
Značka: Bizzotto
33 157 Kč
Koupit hned »
Slunečník Bizzotto Canupa oceníte na každé zahradě, u bazénu a na terase. V horkých letních měsících se snadno schováte před...

Slunečník Bizzotto Canupa oceníte na každé zahradě, u bazénu a na terase. V horkých letních měsících se snadno schováte před rozpáleným sluncem pod prostorný a odolný látkový potah v příjemné béžové barvě, která krásně ladí s konstrukcí z teakového dřeva, která je navíc místy zpevněná kovem. Na slunečníku oceníte i možnost jeho otočení až o 180°, díky čemuž si vytvořený stín můžete posunout na místo, kde jej zrovna potřebujete.

 Pozn.: Cementový základ není součástí balení, doporučujeme použít nejméně 4 cementové podklady o celkové váze cca 100 kg.

Další parametry: Výška 320 cm. Šířka 300 cm. Hloubka 300 cm. Rozměry žeber 2 x 3,5 cm. Rozměry konstrukce 9,3 x 9,3 cm. Rozsah otočení 180°. Potah Látka (polyester). Gramáž 270 g/m². Konstrukce Teakové dřevo, kov. Barva Béžová.

Ve slevě produkt Béžový látkový slunečník Bizzotto Canupa 300 x 300 cm od oblíbené značky se zárukou kvality Bizzotto jde nakoupit v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 33 157 Kč.