ElisionDesign

Hoorns Set šedé látkové zahradní pohovky a teakového stolku Sardinia s šedou podnoží

Kvalitní a oblíbený produkt Hoorns Set šedé látkové zahradní pohovky a teakového stolku Sardinia s šedou podnoží od kvalitního výrobce Hoorns máte možnost pořídit nyní za rozumné peníze! Výhodně za cenu 100 169 Kč.
EAN: 8715322926724
Hoorns Set šedé látkové zahradní pohovky a teakového
Koupit hned »
Značka: Hoorns
100 169

Díky designovému setu pohovky a stolku Sardinia si užijete maximální odpočinek a relaxaci i v exteriéru. V setu najdete pětimístnou pohovku a konferenční stolek. Nábytek je tvořen odolným, antracitově šedým, lakovaným hliníkem, který je doplněn odolným látkovým čalouněním Sunbrella šedé barvy. Desku konferenčního stolku a stolků bočních tvoří teakové dřevo, které disponuje certifikací FSC. Set se skvěle hodí do venkovních prostor i do zimní zahrady či interiéru.

Pozn.: Pro udržení venkovního nábytku z teakového dřeva v optimálním stavu je vhodné jej pravidelně udržovat pomocí vhodných pečujících přípravků. Nečistěte teakové dřevo příliš velkým množstvím vody, protože to způsobí, že dřevní vlákna vyniknou a nábytek velmi zdrsní. Čalounění je vyplněno standardní pěnou. To znamená, že polštáře nemůžete nechat venku. Tyto polštářky vždy skladujte na suchém místě, chráněném před slunečním zářením. Zabráníte tak pronikání UV záření nebo plísní do polštářů. Chraňte nábytek před deštěm a zimou plastovou fólií nebo ochranným krytem. Pokud je to možné, je lepší nechat nábytek přezimovat v interiéru. Vždy dbejte na to, aby nábytek nestál v louži vody. Voda se do nábytku vsákne a po chvíli zanechá stopy. Tyto skvrny není vždy snadné odstranit. Ostatní skvrny odstraňte neutrálním mýdlem. Nepoužívejte chemikálie ani vysokotlaké čističe.

Další parametry: Šířka 252 cm. Hloubka 252 cm. Výška 75 cm. Výška sedu 43 cm. Šířka sedu 197 cm. Hloubka sedu 56 cm. výška stolku 43 cm. Šířka stolku 73 cm. Hloubka stolku 73 cm. výška podnože 28 cm.