ElisionDesign

DMQ Černá látková kancelářská židle Gono

Ve slevě produkt DMQ Černá látková kancelářská židle Gono od známého výrobce DMQ snadno naleznete tady teď právě za báječnou cenu! Právě nyní za 10 174 Kč.
EAN: 4251756447526
DMQ Černá látková kancelářská
Koupit hned »
Značka: DMQ
10 174

Abyste zůstali koncentrovaní a produktivní i při dlouhém sezení, je vyžadován vysoký komfort. Díky výškově nastavitelnému kancelářskému křeslu Gono je to možné. Gono je se svým ergonomickým designem a mnoha funkcemi spolehlivou otočnou židlí pro vaše domácí i komerční pracoviště. Důležité je především výškově nastavitelné a vysoce funkční opěradlo, které lze sklopit a zaaretovat až o 135 stupňů. Díky synchronnímu mechanismu se opěradlo a sedák pohybují unisonoPro další odlehčení páteře je k dispozici výškově nastavitelná bederní opěrkaVe fázích relaxace pomáhá výškově a úhlově nastavitelná opěrka hlavy odlehčit meziobratlovým ploténkám. Zakřivení sedáku rovnoměrně rozkládá zátěž. Ramena a krk navíc odlehčují výškově nastavitelné a otočné područky. Díky odolnému potahu ze síťoviny je kancelářská židle prodyšná. Základem otočné židle je stabilní nylonový rám, pod kterým jsou uchycena kolečka potažená PU. Díky tomu je židle tichá a chrání podlahy. S maximální nosností až 150 kg se bez váhání usadí i korpulentnější osoby.

Tip k čištění: Doporučujeme používat mýdlovou vodu, vodu a měkký hadřík. Povrchy vysávejte pouze vhodným nástavcem.

Další parametry: Výška 111-119,5 cm. Šířka 68 cm. Hloubka 68 cm. Výška sedu 43-52,5 cm. Hmotnost 18 kg. Max. nosnost 150 kg. Výška lok. opěrky 16-23 cm. Výška opěradla 58 cm. Úhel opěradla až 135 stupňů. Čalounění sedáku Tkanina (100% PES).