House Doctor Bílá skleněná stolní lampa Opal 45 cm s keramickým podstavcem

Představujeme vám stolní lampu Opal, která nadchne každého milovníka originálních designových kousků. Lampa je vyrobená ze... více informací »
House Doctor Bílá skleněná stolní lampa Opal 45
Značka: House Doctor
4 757 Kč
Koupit hned »
Představujeme vám stolní lampu Opal, která nadchne každého milovníka originálních designových kousků. Lampa je vyrobená ze...

Představujeme vám stolní lampu Opal, která nadchne každého milovníka originálních designových kousků. Lampa je vyrobená ze skla, keramiky a kovu. Perfektní kombinace tří materiálů dodává lampě na atraktivitě. Skládá se z keramického, ručně vyráběného podstavce, zlatě lakovaného kovu v horní části a skleněného stínidla. Lampa bude krásnou ozdobou každé moderní domácnosti s nádechem skandinávského stylu.

Pozn.: Žárovka není součástí balení.

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Další parametry: Celková výška 45 cm. Průměr stínidla 30 cm. Podstava Keramika. Stínidlo Sklo. Světelný zdroj 1x E27 max. 40W. Barva Černá. Barva Bílá. Materiál Sklo. Materiál Keramika. .

Tento velmi žádaný výrobek House Doctor Bílá skleněná stolní lampa Opal 45 cm s keramickým podstavcem značky House Doctor snadno naleznete na našich stránkách teď opravdu výhodně. Aktuálně stojí u nás 4 757 Kč.