Kave Home Teakový kulatý odkládací stolek LaForma Glenda 35 cm

Odkládací stolek LaForma Glenda je kvalitní stolek s deskou z masivního teakového dřeva v přírodní barvě. Deska má navíc... více informací »
Kave Home Teakový kulatý odkládací stolek LaForma
Značka: LaForma
2 711 Kč
Koupit hned »
Odkládací stolek LaForma Glenda je kvalitní stolek s deskou z masivního teakového dřeva v přírodní barvě. Deska má navíc...

Odkládací stolek LaForma Glenda je kvalitní stolek s deskou z masivního teakového dřeva v přírodní barvě. Deska má navíc prakticky zvýšenou hranu a její oblé, jemné linie si zkrátka zamilujete na první pohled. Stolek se skvěle hodí do moderních či klasických interiérů, a to především díky nadčasovému designu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 50 cm. Šířka 35 cm. Hloubka 35 cm. Hmotnost 2,6 Kg. Deska Masivní teakové dřevo. Podnož Masivní teakové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . .

Oblíbený a kvalitní výrobek Kave Home Teakový kulatý odkládací stolek LaForma Glenda 35 cm od našeho známého výrobce Kave Home můžete nakoupit právě dnes skutečně levně. Aktuálně stojí u nás 2 711 Kč.