Tmavě šedé látkové zahradní křeslo Bizzotto Kledine

Moderní zahradní křeslo Bizzotto Kledine nabízí místo pro chvilku odpočinku a pohodlné posezení na vaší terase, altánu, nebo... více informací »
Tmavě šedé látkové zahradní křeslo Bizzotto Kledine
Značka: Bizzotto
16 939 Kč
Koupit hned »
Moderní zahradní křeslo Bizzotto Kledine nabízí místo pro chvilku odpočinku a pohodlné posezení na vaší terase, altánu, nebo...

Moderní zahradní křeslo Bizzotto Kledine nabízí místo pro chvilku odpočinku a pohodlné posezení na vaší terase, altánu, nebo balkónu. Tmavě šedé látkové čalounění je možné v případě potřeby lehce sundat. Zadní opěradlo sedáku je tvořené měkkým a lehce tvarovaným polštářem pro váš komfort a pohodlí. Příjemným bonusem Kledine je možnost nastavení úhlu zadního opěradla pro příjemnější polohu při relaxaci. Odolná konstrukce křesla je z lakovaného hliníku, který má podobný barevný odstín jako čalounění. Doporučujeme kombinovat s dalšími produkty z řady Kledine.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 98 cm. Šířka 72 cm. Hloubka 81 cm. Výška sedu 46 cm. Výška područek 61,5 cm. Čalounění Látka (polypropylene). Podnož Lakovaný hliník. Barva Šedá. Materiál Látka. Materiál Hliník.

Kvalitní a levný kousek Tmavě šedé látkové zahradní křeslo Bizzotto Kledine od spolehlivého výrobce Bizzotto jednoduše naleznete momentálně na našich stránkách se slevou. Právě nyní za 16 939 Kč.