Akátové zahradní křeslo Bizzotto Nonemi

Zahradní křeslo Bizzotto Nonemi zaujme svým čistým designem a krásou zvoleného materiálu. Masivní akátové dřevo v... více informací »
85Akátové zahradní křeslo Bizzotto Nonemi
Značka: Bizzotto
4 277 Kč
Koupit hned »
Zahradní křeslo Bizzotto Nonemi zaujme svým čistým designem a krásou zvoleného materiálu. Masivní akátové dřevo v...

Zahradní křeslo Bizzotto Nonemi zaujme svým čistým designem a krásou zvoleného materiálu. Masivní akátové dřevo v příjemném barevném odstínu vás oslní svou elegancí a příjemnější sezení zajišťují područky a lehce tvarovaný tvar sedáku. Křeslo Nonemi je skvělou volbou pro chvilku relaxace na vašem balkónu, zahradě, nebo terase.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 88 cm. Šířka 58 cm. Hloubka 60 cm. Výška sedu 44 cm. Výška područek 63 cm. Sedák Akátové dřevo. Podnož Akátové dřevo. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. .

Nejprodávanější výrobek Akátové zahradní křeslo Bizzotto Nonemi od oblíbené značky se zárukou kvality Bizzotto získáte nyní za extra cenu. Výhodně za super cenu 4 277 Kč.