Akátový zahradní set stolku, 2 křesel a pohovky Bizzotto Nonemi

Zahradní set Bizzotto Nonemi si oblíbíte pro jeho jednoduchý a elegantní styl a pohodlí. Příjemná kombinace přírodní barvy... více informací »
Akátový zahradní set stolku
Značka: Bizzotto
16 051 Kč
Koupit hned »
Zahradní set Bizzotto Nonemi si oblíbíte pro jeho jednoduchý a elegantní styl a pohodlí. Příjemná kombinace přírodní barvy...

Zahradní set Bizzotto Nonemi si oblíbíte pro jeho jednoduchý a elegantní styl a pohodlí. Příjemná kombinace přírodní barvy akátového dřeva a bílého látkového čalounění se bude hodit na každou terasu nebo zahradu. Design křesel a pohovky zaujme geometrickým vzorem ze dřeva u područek, který jemně doplňuje jinak minimalistický styl. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška stolu 40 cm. Šířka stolu 80 cm. Hloubka stolu 50 cm. Deska stolu Akátové dřevo. Podnož stolu Akátové dřevo. Počet osob 4. Výška křesla a pohovky 63 cm. Šířka křesla 55 cm. Šířka pohovky 115 cm. Hloubka křesla a pohovky 77 cm.

Zlevněný produkt Akátový zahradní set stolku, 2 křesel a pohovky Bizzotto Nonemi od oblíbené značky se zárukou kvality Bizzotto jednoduše můžete pořídit v naší nabídce extra se slevou. Produkt momentálně prodáváme za 16 051 Kč.