Černý kovový zahradní konferenční stolek Bizzotto Merigan 105 x 62

Zahradní konferenční stolek Bizzotto Merigan zaujme svým moderním a nadčasovým designem. Celý stolek je vyrobený z černě... více informací »
Černý kovový zahradní konferenční stolek
Značka: Bizzotto
9 719 Kč
Koupit hned »
Zahradní konferenční stolek Bizzotto Merigan zaujme svým moderním a nadčasovým designem. Celý stolek je vyrobený z černě...

Zahradní konferenční stolek Bizzotto Merigan zaujme svým moderním a nadčasovým designem. Celý stolek je vyrobený z černě lakovaného hliníku. Deska stolku má zajímavý děrovaný design a oblé hrany, které krásně ladí se stejně zaoblenými prvky u podnože. Stolek jako celek tak působí minimalistickým a odlehčeným dojmem a bude se hodit do exteriérů a interiérů komerčních i nekomerčních prostor.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 38 cm. Šířka 105 cm. Hloubka 62 cm. Deska Lakovaný hliník. Podnož Lakovaný hliník. Barva Černá. Materiál Hliník. . . .

Žádaný produkt Černý kovový zahradní konferenční stolek Bizzotto Merigan 105 x 62 od značky s tradicí a dobrou pověstí Bizzotto můžete nakoupit právě nyní na našich stránkách napořád výhodně! V akci od 9 719 Kč.