Tmavě šedý kovový zahradní skládací stůl Bizzotto Elis 110 x 70 cm

Moderní zahradní stůl Bizzotto Elis si oblíbíte na první pohled pro jeho praktický a jednoduchý design. Největší výhodou stolu... více informací »
Tmavě šedý kovový zahradní skládací stůl
Značka: Bizzotto
8 497 Kč
Koupit hned »
Moderní zahradní stůl Bizzotto Elis si oblíbíte na první pohled pro jeho praktický a jednoduchý design. Největší výhodou stolu...

Moderní zahradní stůl Bizzotto Elis si oblíbíte na první pohled pro jeho praktický a jednoduchý design. Největší výhodou stolu je možnost jeho jednoduchého složení, což oceníte, pokud chcete stůl využívat na menším balkónu nebo jen občas. Stůl je vyroben z lakovaného hliníku v tmavě šedé barvě a poskytne místo až pro 4 osoby. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

 

Další parametry: Výška 71 cm. Šířka 110 cm. Hloubka 70 cm. Deska Lakovaný hliník. Podnož Lakovaný hliník. Počet osob 4. Barva Šedá. Materiál Hliník. . .

Oblíbený a akční výrobek Tmavě šedý kovový zahradní skládací stůl Bizzotto Elis 110 x 70 cm od společnosti s výborným jménem Bizzotto máte možnost pořídit právě dnes za super peníze! Aktuálně za 8 497 Kč.