Šedý kovový stojan na časopisy LABEL51

Milujete autenticitu a rozhodně neuznáváte pozlátko ani přetvářku? Potom je industriální styl přesně to pravé pro vás ♥... více informací »
76Šedý kovový stojan na časopisy LABEL51
Značka: LABEL51
999 Kč
Koupit hned »
Milujete autenticitu a rozhodně neuznáváte pozlátko ani přetvářku? Potom je industriální styl přesně to pravé pro vás ♥...

Milujete autenticitu a rozhodně neuznáváte pozlátko ani přetvářku? Potom je industriální styl přesně to pravé pro vás ♥ Nebojte, surově působící kousky inspirované stylem starých továren ovšem nebudou ve vašem bytě působit chladně. Právě naopak. Stačí, když tento kovový kousek oživíte doplňky z přírodních materiálů a barev.

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Šedý kovový stojan na časopisy LABEL51 od výrobce s dobrým jménem LABEL51 máte možnost pořídit v naší aktuální nabídce ve výhodné akci. Nyní nakoupíte za 999 Kč.