Zlatá kovová stolní lampa Hübsch Brolen 56 cm

Stolní lampa Brolen je představitelem designového a elegantního kousku. Jemný vzhled a jednoduché linie budou skvěle korespondovat s... více informací »
Zlatá kovová stolní lampa Hübsch Brolen 56
Značka: Hübsch
4 467 Kč
Koupit hned »
Stolní lampa Brolen je představitelem designového a elegantního kousku. Jemný vzhled a jednoduché linie budou skvěle korespondovat s...

Stolní lampa Brolen je představitelem designového a elegantního kousku. Jemný vzhled a jednoduché linie budou skvěle korespondovat s moderním interiérem s prvky luxusu a elegance. Podstava i stínidlo jsou ze zlatě lakovaného kovu. Žárovka není součástí balení.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 56 cm. Šířka 38 cm. Hloubka 38 cm. Stínidlo Lakovaný kov. Podstava Lakovaný kov. Světelný zdroj 1x E27 max. 40W. Délka napájecího kabelu 200 cm. Rozměr balíku 60x36x51 cm. Barva Zlatá. Materiál Kov.

Tento žádaný produkt Zlatá kovová stolní lampa Hübsch Brolen 56 cm originál od výrobce Hübsch máte možnost získat v naší nabídce téměř zdarma. V akci za cenu 4 467 Kč.