ElisionDesign

Hoorns Černý mangový konferenční stolek Colenea 120 x 55 cm

Tento akční a ve slevě produkt Hoorns Černý mangový konferenční stolek Colenea 120 x 55 cm od spolehlivého výrobce Hoorns snadno můžete najít aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za skvělou cenu 12 552 Kč.
EAN: 8714713169849
Hoorns Černý mangový konferenční stolek Colenea
Koupit hned »
Značka: Hoorns
12 552

Konferenční stolek Colenea se stane elegantním prvkem v každém interiéru. Matný černý odstín společně s organickým tvarem desky dodává produktu nadčasovost a hravost. Stolek je celý z tvrdého mangového dřeva, které se řadí do kvalitních a odolných dřevin pro interiérový nábytek. Díky viditelné dřevěné kresbě se každý kus stává originálním společníkem při pití kávy, odpočinku nebo při posezení s přáteli. Stolek Colenea se bude skvěle hodit do minimalistických nebo přírodně laděných interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 28 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 55 cm. Hmotnost 29,5 kg. Max. nosnost 45 kg. Deska Mangové dřevo. Podnož Mangové dřevo. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. .