Kave Home Bílá matrace LaForma Eva 90 x 190 cm tl. 27 cm s paměťovou pěnou

Příjemná vysoká matrace LaForma Eva s adaptivní pěnou se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a zajistí vám dokonalý odpočinek.... více informací »
Kave Home Bílá matrace LaForma Eva 90 x
Značka: LaForma
10 563 Kč
Koupit hned »
Příjemná vysoká matrace LaForma Eva s adaptivní pěnou se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a zajistí vám dokonalý odpočinek....

Příjemná vysoká matrace LaForma Eva s adaptivní pěnou se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a zajistí vám dokonalý odpočinek. Kvalitní spánek je základem duševní i fyzické pohody. Abyste se probouzeli svěží, vsaďte na kvalitní matrace LaForma Eva, které jsou prodyšné a přizpůsobivé. Paměťová pěna vytváří ideální oporu pro vaši páteř, díky čemuž skoncujete s bolavými zády. Matrace má odnímatelný a omyvatelný potah, díky čemuž je antibakteriální a zajišťuje maximální hygienu. Matrace se hodí k postelím o rozměrech 90 x 190 cm.

Pozn.: Matrace disponuje certifikátem – Oeko Tex – zdravotně nezávadné materiály.

Další parametry: Výška 27 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 190 cm. Ložná plocha 90×190 cm. Max. nosnost 150 kg. Odnímatelný potah Ano. Hypoalergenní potah Ano. Potah 62% PES, 38% visk.. Gramáž 450 g/m². Hustota pěny 25 kg/m³.

Super výrobek Kave Home Bílá matrace LaForma Eva 90 x 190 cm tl. 27 cm s paměťovou pěnou od našeho známého výrobce Kave Home lze pořídit u nás teď za mimořádně nízkou cenu. Teď v akci 10 563 Kč.