Dubový jídelní stůl ROWICO BROOKLYN II. 220 x 95 cm

Robustní jídelní stůl ROWICO BROOKLIN se stane chloubou každé jídelny. Jeho deska z lakovaného masivního dubu má FSC certifikaci... více informací »
Dubový jídelní stůl ROWICO BROOKLYN II. 220 x
Značka: Rowico
26 301 Kč
Koupit hned »
Robustní jídelní stůl ROWICO BROOKLIN se stane chloubou každé jídelny. Jeho deska z lakovaného masivního dubu má FSC certifikaci...

Robustní jídelní stůl ROWICO BROOKLIN se stane chloubou každé jídelny. Jeho deska z lakovaného masivního dubu  FSC certifikaci  výroba stolu tak nezatěžuje životní prostředí. Široká kovová podnož stolu zajišťuje jeho maximální stabilitu a svým tvarem připomíná písmeno X. V sérii BROOKLYN si můžete vybrat z více velikostí a barev stolů, které jsou dostupné s různě tvarovanými podnožemi.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 220 cm. Hloubka 95 cm. Hmotnost 65 kg. Tloušťka desky 1,8 cm. Výška podnože 69 cm. Počet míst k sezení 6-8. Deska Dubové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Certifikace FSC.

Diskontní kousek Dubový jídelní stůl ROWICO BROOKLYN II. 220 x 95 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Rowico máte možnost získat aktuálně na webu za výhodnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 26 301 Kč.