Teakový rozkládací zahradní jídelní stůl Bizzotto Paldail 200/300 x 100 cm s bílou podnoží

Prostorný a bytelný rozkládací zahradní jídelní stůl Bizzotto Paldail si zamilujete na první pohled. Stůl vás uchvátí díky... více informací »
Teakový rozkládací zahradní jídelní stůl Bizzotto Paldail 200/300
Značka: Bizzotto
79 143 Kč
Koupit hned »
Prostorný a bytelný rozkládací zahradní jídelní stůl Bizzotto Paldail si zamilujete na první pohled. Stůl vás uchvátí díky...

Prostorný a bytelný rozkládací zahradní jídelní stůl Bizzotto Paldail si zamilujete na první pohled. Stůl vás uchvátí díky desce z masivního teakového dřeva v krásném přírodním odstínu dřeva. Deska stolu je doplněná bíle lakovanou hliníkovou podnoží, jejíž zajímavý design dodává stolu na originalitě a osobitosti. Stůl Paldail se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostorů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 78 cm. Šířka 200/300 cm. Hloubka 100 cm. Deska Masivní teakové dřevo. Podnož Lakovaný hliník. Počet míst k sezení 12. Barva Bílá. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál Hliník.

Povedený kousek Teakový rozkládací zahradní jídelní stůl Bizzotto Paldail 200/300 x 100 cm s bílou podnoží od spolehlivého výrobce Bizzotto můžete nakoupit zrovna dnes za skvělou cenu. Nyní nakoupíte za 79 143 Kč.