Šedá látková otočná jídelní židle ROWICO ALISON

Jídelní židle ALISON značky ROWICO přinese do vaší jídelny styl a pohodlí. Židle je čalouněna příjemnou látkou šedé barvy... více informací »
Šedá látková otočná jídelní
Značka: Rowico
4 543 Kč
Koupit hned »
Jídelní židle ALISON značky ROWICO přinese do vaší jídelny styl a pohodlí. Židle je čalouněna příjemnou látkou šedé barvy...

Jídelní židle ALISON značky ROWICO přinese do vaší jídelny stylpohodlí. Židle je čalouněna příjemnou látkou šedé barvy a ačkoliv byste to do ní na první pohled neřekli, je otočná. Díky kloubu ukrytému pod sedákem se můžete kdykoliv snadno otočit a podívat se třeba na to, kdo zrovna vešel do místnosti. O stabilitu židle se nemusíte bát – tu zajišťuje kovová podnož lakovaná matně černou barvou. Židli můžete využít v jídelně ale také například u pracovního stolu.

Pozn.: Minimální objednatelné množství jsou 2 kusy.

Další parametry: Výška 87 cm. Šířka 51 cm. Hloubka 57 cm. Výška sedu 47 cm. Šířka sedu 40 cm. Hloubka sedu 44 cm. Hmotnost 8 kg. Max. nosnost 110 kg. Martindale 25.000. Čalounění Látka (100% PES).

Kvalitní a oblíbený výrobek Šedá látková otočná jídelní židle ROWICO ALISON od značky se zárukou kvality Rowico je k dispozici na našich stránkách teď právě v akci. Nyní zakoupíte za 4 543 Kč.