Jasanový kulatý konferenční stolek Teulat Cep 110 cm

Designový konferenční stolek Teulat Cep zaujme na první pohled svým minimalistickým designem. Deska a podnož jsou vyrobené... více informací »
Jasanový kulatý konferenční stolek Teulat
Značka: Teulat
15 290 Kč
Koupit hned »
Designový konferenční stolek Teulat Cep zaujme na první pohled svým minimalistickým designem. Deska a podnož jsou vyrobené...

Designový konferenční stolek Teulat Cep zaujme na první pohled svým minimalistickým designem. Deska a podnož jsou vyrobené z jasanové dýhy v přírodním odstínu, což stolku dodává příjemný a čistý vzhled. Díky symetričnosti je zdůrazněna ušlechtilost dřeva a pečlivé detaily této kolekce. Stolek se skvěle hodí do moderních interiérů a obývacích pokojů, kde se stane perfektním místem k posezení a doplní je o nadčasový kousek nábytku. Zkombinujte tento kousek také s ostatními produkty ze stejnojmenné řady a získejte do svého interiéru dokonalou souhru stylového nábytku.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. 

Další parametry: Výška 36 cm. Průměr 110 cm. Výška podnože 34 cm. Tloušťka desky 1,8 cm. Hmotnost 28,8 kg. Max nosnost 30 kg. Deska Jasanová dýha. Podnož Jasanová dýha. Barva Přírodní. Materiál Dýha.

Kvalitní a velmi žádaný kus Jasanový kulatý konferenční stolek Teulat Cep 110 cm od spolehlivého výrobce Teulat pořídíte momentálně na našich stránkách napořád výhodně! Výhodně za 15 290 Kč.