House Doctor Šedý kovový skládací zahradní stůl Fold It 80×60 cm

Designový a praktický zahradní stůl Fold It si zamilujete na první pohled. Díky tomu, že stůl můžete složit a kdykoliv... více informací »
House Doctor Šedý kovový
Značka: House Doctor
1 604 Kč
Koupit hned »
Designový a praktický zahradní stůl Fold It si zamilujete na první pohled. Díky tomu, že stůl můžete složit a kdykoliv...

Designový a praktický zahradní stůl Fold It si zamilujete na první pohled. Díky tomu, že stůl můžete složit a kdykoliv jednoduše rozložit, bude skvělým společníkem v menších bytech nebo na terasách. Je vyrobený z šedě lakované oceli, a tak díky odolnému materiálu najde své uplatnění i na venkovních terasách, balkonech či zahradách. Vydrží až do -20°C. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 74 cm. Šířka 80 cm. Hloubka 60 cm. Deska Šedě lakovaná ocel. Podnož Šedě lakovaná ocel. Barva Šedá. Materiál Kov. . . .

Ve slevě produkt House Doctor Šedý kovový skládací zahradní stůl Fold It 80x60 cm od společnosti House Doctor je k získání zde teď za výhodnou cenu! Nabídky od 1 604 Kč.