Akátové zahradní lehátko Bizzotto Nonemi II.

Zahradní lehátko Bizzotto Nonemi zaujme svým čistým designem a krásou zvoleného materiálu. Masivní akátové dřevo v... více informací »
86Akátové zahradní lehátko Bizzotto Nonemi II.
Značka: Bizzotto
9 553 Kč
Koupit hned »
Zahradní lehátko Bizzotto Nonemi zaujme svým čistým designem a krásou zvoleného materiálu. Masivní akátové dřevo v...

Zahradní lehátko Bizzotto Nonemi zaujme svým čistým designem a krásou zvoleného materiálu. Masivní akátové dřevo v příjemném přírodním barevném odstínu. Výhodou je možnost nastavení více pozic, díky čemuž si lehátko můžete přizpůsobit pro maximální relaxaci a pohodlí. Bonusem je také malá vysouvací police pro případné odložení občerstvení nebo drobností. Při stěhování a přesouvání lehátka oceníte praktická vestavěná kolečka. Lehátko Nonemi je skvělou volbou pro chvíle odpočinku na každé zahradě nebo terase.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 34/65,5 cm. Šířka 195 cm. Hloubka 66 cm. Sedák Akátové dřevo. Podnož Akátové dřevo. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . . .

Tento oblíbený produkt Akátové zahradní lehátko Bizzotto Nonemi II. od výrobce s mnohaletou tradicí Bizzotto jednoduše seženete již dnes za výhodné peníze. Právě nyní za 9 553 Kč.