Přírodní koš na prádlo z vodního hyacintu Kave Home Zaya 35 cm

Koš na prádlo s víkem Kave Home Zaya je ručně upletený z vodního hyacintu. Tento ekologicky přátelský materiál je biologicky... více informací »
Přírodní koš na prádlo z vodního hyacintu Kave
Značka: Kave Home
2 324 Kč
Koupit hned »
Koš na prádlo s víkem Kave Home Zaya je ručně upletený z vodního hyacintu. Tento ekologicky přátelský materiál je biologicky...

Koš na prádlo s víkem Kave Home Zaya je ručně upletený z vodního hyacintu. Tento ekologicky přátelský materiál je biologicky odbouratelný, takže jeho likvidace nezanechá žádný odpad. Přineste si s tímto stylovým kouskem do vašeho interiéru kousek přírody, který bude nejen jeho ozdobou, ale také úložným prostorem. Využít ho můžete nejen jako koš na prádlo, ale také jako úložný koš pro deky a polštáře. 

Další parametry: Výška 55 cm. Průměr 35 cm. Hmotnost 2,4 kg. Koš Vodní hyacint, látka. Víko Vodní hyacint. Rozměr balíku 57x36x36 cm. Barva Přírodní. Materiál Ratan. . .

Oblíbený a kvalitní produkt Přírodní koš na prádlo z vodního hyacintu Kave Home Zaya 35 cm od značky Kave Home jednoduše můžete získat právě teď u nás za výborné peníze. Na našich stránkách za 2 324 Kč.