ElisionDesign

Modrá plastová zahradní židle HOUE ReClips s područkami

Tento unikátní výrobek Modrá plastová zahradní židle HOUE ReClips s područkami od výrobce se zárukou kvality Houe pohodlně nakoupíte právě nyní na našich stránkách trvale výhodně! Nyní získáte od 6 575 Kč.
EAN: 5714098014591
Modrá plastová zahradní židle HOUE
Koupit hned »
Značka: Houe
6 575

Zahradní židle HOUE ReClips zaujme svým moderním vzhledem v severském stylu. Její sedák je vyrobený z plastových lamel z recyklovaného plastu podnož z lakovaného hliníku. Společně vypadají skvěle a vytvářejí unikátní kousek nábytku, který je navíc velice pohodlný. Židle je vhodná do interiérového i exteriérového prostředí.

Pozn: Interiérové fotografie jsou ilustrační, vyobrazená barva židle neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva židle je modrá.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 82 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 58,5 cm. Výška sedu 46 cm. Sedák Recyklovaný plast. Područky Lakovaný hliník. Podnož Lakovaný hliník. Rozměr balíku 66×61,5×99 cm. Designér Henrik Pedersen. Hmotnost 4 kg.