Hoorns Medově žlutý sametový modul Twilight

Nadčasový modul Twilight s čalouněním ze sametové látky v medově žluté barvě splňuje i ty nejpřísnější nároky na... více informací »
Hoorns Medově žlutý sametový modul
Značka: Hoorns
13 779 Kč
Koupit hned »
Nadčasový modul Twilight s čalouněním ze sametové látky v medově žluté barvě splňuje i ty nejpřísnější nároky na...

Nadčasový modul Twilight s čalouněním ze sametové látky v medově žluté barvě splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Jeho robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se modul stane dominantou každého interiéru, zatímco pohodlný sedák zajistí to nejvyšší pohodlí při sezení. Praktickou vlastností modulu Twilight je možnost seskládání více modulů a vytvoření tak jedinečné pohovky. Lze jej použít také jako prodlužovací prvek pro čtyřmístnou pohovku a rohovou pohovku Twilight. Zamilujte si jedinečný styl modulu Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 79 cm. Hloubka 93 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 63 cm. Čalounění Sametová látka (100 % PES). Podnož Lakované březové dřevo. Barva Žlutá. Materiál Samet. .

Nový výrobek Hoorns Medově žlutý sametový modul Twilight od značky se skvělou pověstí Hoorns je k dispozici zde za mimořádně nízkou cenu. Akční ceny od 13 779 Kč.