ElisionDesign

Hoorns Dřevěné zahradní křeslo Bencan

Velmi žádaný výrobek Hoorns Dřevěné zahradní křeslo Bencan od kvalitní značky Hoorns máte možnost dostat momentálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně stojí u nás 15 101 Kč.
EAN: 8714713150458
Hoorns Dřevěné zahradní křeslo
Koupit hned »
Značka: Hoorns
15 101

Zahradní křeslo Bencan si díky jeho robustnímu designu na první pohled zamilujete. Je vyrobeno z masivního exotického dřeva, které se zahřívá na 215°C, díky čemuž je výrobek odolnější vůči vlhkosti. Použité dřevo navíc získalo certifikát FSC, takže máte jistotu, že pochází z odpovědných zdrojůKřeslo se skvěle hodí na terasu, balkon i pod pergolu. Díky lehce naklopenému sedáku a širokému opěradlu nabízí velice pohodlné posezení. Stabilitu křesla zajišťuje černě lakovaná kovová podnož, která robustní vzhled křesla ještě umocňuje. Skvěle bude vypadat společně se zahradní lavicí Bencan, která je navržena ve stejném designu.

Další parametry: Výška 78 cm. Šířka 68 cm. Hloubka 82 cm. Výška sedu 41 cm. Hloubka sedu 34 cm. Výška opěradla 46 cm. Tloušťka materiálu 4 cm. Sedák Exotické dřevo. Podnož Lakovaný kov. Certifikace FSC.