Hoorns Tmavě zelené sametové křeslo Norma

Designové křeslo Norma vás okouzlí svým retro designem. Křeslo je čalouněné sametovou látkou tmavě zelené barvy, která si vás... více informací »
Hoorns Tmavě zelené sametové
Značka: Hoorns
6 833 Kč
Koupit hned »
Designové křeslo Norma vás okouzlí svým retro designem. Křeslo je čalouněné sametovou látkou tmavě zelené barvy, která si vás...

Designové křeslo Norma vás okouzlí svým retro designem. Křeslo je čalouněné sametovou látkou tmavě zelené barvy, která si vás získá svou hebkostí a odolností. Stojí na čtyřech oválných nohách z březového dřeva a je velmi pevné a stabilní. Norma Vám dopřeje maximální pohodlí a relaxaci a zároveň přinese do vašeho domova styl.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 71 cm. Šířka 59 cm. Hloubka 70 cm. Výška sedu 44 cm. Šířka sedu 56 cm. Hloubka sedu 50 cm. Výška zadní opěrky 35 cm. Výška podnože 25 cm. Martindale 30.000. Čalounění Samet (100 % PES).
Výjimečný produkt Hoorns Tmavě zelené sametové dostanete bez obtíží na stránkách v populární rubrice uncategorized. Nyní můžete koupit zlevněné produkty z této rubriky za zcela nejnižší cenu! To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na více kousků od výrobce . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný kus Hoorns Tmavě zelené sametové křeslo Norma od oblíbené značky Hoorns máte možnost najít momentálně na webu za zcela nejnižší cenu! Aktuálně v akci za 6 833 Kč.