Hoorns Set šedé látkové zahradní pohovky a teakového stolku Corsica

Maximální pohodlí z posezení nemusíte prožívat jen v interiéru, díky zahradní pohovce Corsica se stane vaše zahrada rájem relaxace. Set se skládá... více informací »
Hoorns Set šedé látkové
Značka: Hoorns
66 066 Kč
Koupit hned »
Maximální pohodlí z posezení nemusíte prožívat jen v interiéru, díky zahradní pohovce Corsica se stane vaše zahrada rájem relaxace. Set se skládá...

Maximální pohodlí z posezení nemusíte prožívat jen v interiéru, díky zahradní pohovce Corsica se stane vaše zahrada rájem relaxace. Set se skládá z rohové pohovky, která je čalouněná odolnou olefinovou látkou, dvou bočních stolků a konferenčního stolku, které jsou vyrobeny z teakového dřeva. Teakové dřevo, které je použité na těchto stolcích, disponuje certifikátem FSC, které označuje použití dřeva z obnovitelných zdrojů. Masivní hliníková konstrukce je odolná vůči povětrnostním vlivům, díky čemuž je set odolný a nenáročný na údržbu. Dopřejte si perfektní posezení s přáteli či rodinou na čerstvém vzduchu ve společnosti pohovky Corsica.

Pozn.: Pro udržení venkovního nábytku z teakového dřeva v optimálním stavu je vhodné jej pravidelně udržovat pomocí vhodných pečujících přípravků. Nečistěte teakové dřevo příliš velkým množstvím vody, protože to způsobí, že dřevní vlákna vyniknou a nábytek velmi zdrsní. Čalounění je vyplněno standardní pěnou. To znamená, že polštáře nemůžete nechat venku. Tyto polštářky vždy skladujte na suchém místě, chráněném před slunečním zářením. Zabráníte tak pronikání UV záření nebo plísní do polštářů. Chraňte nábytek před deštěm a zimou plastovou fólií nebo ochranným krytem. Pokud je to možné, je lepší nechat nábytek přezimovat v interiéru. Vždy dbejte na to, aby nábytek nestál v louži vody. Voda se do nábytku vsákne a po chvíli zanechá stopy. Tyto skvrny není vždy snadné odstranit. Ostatní skvrny odstraňte neutrálním mýdlem. Nepoužívejte chemikálie ani vysokotlaké čističe.

Další parametry: Šířka 245 cm. Hloubka 245 cm. Výška 63 cm. Výška sedu 43 cm. Šířka sedu 165,5 cm. Hloubka sedu 52 cm. výška stolku 34 cm. Šířka stolku 80 cm. Hloubka stolku 80 cm. výška podnože 28 cm. Diskontní produkt máte možnost dostat jednoduše tady u nás zařazený v kategorii zahradní sestavy. Nyní můžete získat ještě jiné kousky z této rubriky za výborné peníze! Významná značka Hoorns má v nabídce skvělé zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Vysoce kvalitní výrobek Hoorns Set šedé látkové zahradní pohovky a teakového stolku Corsica od naší známé značky Hoorns máte možnost dostat momentálně na našich stránkách za výhodnou cenu. Nyní pořídíte od 66 066 Kč.