Hoorns Kaštanově hnědá látková rohová pohovka Twilight 274 cm, levá

Nadčasová rohová pohovka Twilight s látkovým čalouněním splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Její... více informací »
Hoorns Kaštanově hnědá látková rohová pohovka Twilight
Značka: Hoorns
59 900 Kč
Koupit hned »
Nadčasová rohová pohovka Twilight s látkovým čalouněním splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Její...

Nadčasová rohová pohovka Twilight s látkovým čalouněním splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Její robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se pohovka stane dominantou každého interiéru, zatímco pohodlný sedák zajistí to nejvyšší pohodlí při sezení. Zamilujte si jedinečný styl pohovky Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 274 cm. Hloubka 210 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 63/177 cm. Šířka sedu 218 cm. Čalounění Látka (100% polyester). Podnož Lakované březové dřevo. Martindale 100.000. Barva Červená.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Hoorns Kaštanově hnědá látková rohová pohovka Twilight 274 cm, levá od značky Hoorns lze pořídit aktuálně za nejnižší cenu. Momentálně k dispozici za 59 900 Kč.