ElisionDesign

Hoorns Antracitově šedé kovové zahradní křeslo Avril s výpletem

Levný produkt Hoorns Antracitově šedé kovové zahradní křeslo Avril s výpletem od značky s tradicí a dobrou pověstí Hoorns je k získání v naší online nabídce za super cenu! Momentálně v akci za 11 451 Kč.
EAN: 8715322100889
Hoorns Antracitově šedé kovové zahradní křeslo
Koupit hned »
Značka: Hoorns
11 451

Stylové křeslo Avril se od ostatních křesel ve své kategorii odlišuje drátěným výpletem. Originální pletený sedák doplňuje kovová podnož z oceli a vytváří tak atraktivní spojení. Díky proplétanému sedáku je zajištěna vzdušnost, kterou oceníte především v horkých letních měsících. Křeslo Avril je vhodné do každého exteriéru, ale i interiéru. Přestože je materiál speciálně upravený tak, aby odolal venkovním podmínkám, doporučujeme v exteriéru přikrývat. Křeslo Avril zahrnuje také odnímatelný polstrovaný sedák s nepromokavou látkou.

Pozn.: Nábytek chraňte před deštěm a zimou plastovou fólií nebo ochranným krytem. Pokud je to možné, je lepší nechat nábytek přezimovat v interiéru. Případné skvrny odstraňte neutrálním mýdlem. Nepoužívejte chemikálie ani vysokotlaké čističe.

Další parametry: Výška 81 cm. Šířka 75 cm. Hloubka 70 cm. Výška sedu 46 cm. Šířka sedu 70 cm. Hloubka sedu 53 cm. Výška područek 18 cm. Výška zádové opěrky 51 cm. Max. nosnost 100 kg. Výplet Kovové lano.