Hoorns Antracitově šedá látková rohová pohovka Avery 275 cm, levá

Antracitově šedá látková pohovka Avery orientovaná na levou stranu je velmi pohodlná a splňuje normy pohodového lenošení.... více informací »
Produkt bez obrázku
69 401 Kč
Koupit hned »
Antracitově šedá látková pohovka Avery orientovaná na levou stranu je velmi pohodlná a splňuje normy pohodového lenošení....

Antracitově šedá látková pohovka Avery orientovaná na levou stranu je velmi pohodlná a splňuje normy pohodového lenošení. Tkanina z bavlny a lnu je velice příjemná na dotek. Díky jejímu elegantnímu vzhledu bude tato pohovka v interiéru hlavním bodem zájmu. Vyvýšená podnož v černé barvě je také výhodou při úklidu, protože se jednoduše dostanete vysavačem či mopem přímo pod pohovku.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 80 cm. Šířka 275 cm. Hloubka 90 cm. Čalounění Semišová látka. Podnož Černě lakované dřevo. Výška sedáku 46 cm. Šířka sedáku 220 cm. Hloubka sedáku 60/190 cm. Martindale 35.000. Barva Šedá.

Zajímavý produkt Hoorns Antracitově šedá látková rohová pohovka Avery 275 cm, levá s pečetí kvality od značky Hoorns snadno získáte zde za outletovou cenu. Teď za akční cenu 69 401 Kč.