Kave Home Bílá matrace LaForma Eva 160 x 200 cm tl. 27 cm s paměťovou pěnou

Příjemná vysoká matrace LaForma Eva s adaptivní pěnou se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a zajistí vám dokonalý odpočinek.... více informací »
Kave Home Bílá matrace LaForma
Značka: LaForma
18 662 Kč
Koupit hned »
Příjemná vysoká matrace LaForma Eva s adaptivní pěnou se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a zajistí vám dokonalý odpočinek....

Příjemná vysoká matrace LaForma Eva s adaptivní pěnou se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a zajistí vám dokonalý odpočinek. Kvalitní spánek je základem duševní i fyzické pohody. Abyste se probouzeli svěží, vsaďte na kvalitní matrace LaForma Eva, které jsou prodyšné a přizpůsobivé. Paměťová pěna vytváří ideální oporu pro vaši páteř, díky čemuž skoncujete s bolavými zády. Matrace má odnímatelný a omyvatelný potah, díky čemuž je antibakteriální a zajišťuje maximální hygienu. Matrace se hodí k postelím o rozměrech 160 x 200 cm.

Pozn.: Matrace disponuje certifikátem – Oeko Tex – zdravotně nezávadné materiály.

Další parametry: Výška 27 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 200 cm. Ložná plocha 160×200 cm. Max. nosnost 250 kg. Odnímatelný potah Ano. Hypoalergenní potah Ano. Potah 62% PES, 38% visk.. Gramáž 450 g/m². Hustota pěny 25 kg/m³.

Tento nejprodávanější produkt Kave Home Bílá matrace LaForma Eva 160 x 200 cm tl. 27 cm s paměťovou pěnou od známé kvalitní značky Kave Home lze sehnat právě teď u nás za super peníze! Akční cena od 18 662 Kč.