Kave Home Ratanové křeslo LaForma Beida

Originální křeslo LaForma Beida zaujme vkusným propojením přírodních materiálů a svým stylovým designem. Konstrukce křesla... více informací »
Kave Home Ratanové křeslo LaForma Beida
Značka: LaForma
7 271 Kč
Koupit hned »
Originální křeslo LaForma Beida zaujme vkusným propojením přírodních materiálů a svým stylovým designem. Konstrukce křesla...

Originální křeslo LaForma Beida zaujme vkusným propojením přírodních materiálů a svým stylovým designem. Konstrukce křesla je z masivního teakového dřeva a sedák je tvořen ratanovou výplní. Propustná výplň vám zajistí pohodlí zejména v teplejších měsících, ale design křesla umožní příjemné a komfortní posezení po celý rok. Křeslo se skvěle hodí do interiérů s nádechem orientu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 68 cm. Šířka 65 cm. Hloubka 75 cm. Maximální nosnost 130 kg. Podnož Masivní teakové dřevo. Sedák Ratan. Opěradlo Ratan. Barva Přírodní. Materiál Ratan. Materiál Dřevo masiv.

Exkluzivní výrobek Kave Home Ratanové křeslo LaForma Beida od skvělého a známého výrobce Kave Home jde sehnat nyní opravdu levně. V akci za cenu 7 271 Kč.