Tmavě šedá pletená zahradní barová židle Bizzotto Hespari 112 cm

Stylovou zahradní barovou židli Bizzotto Hespari oceníte na každé terase, nebo u venkovního baru pro její odolné materiály a... více informací »
Tmavě šedá pletená zahradní
Značka: Bizzotto
16 106 Kč
Koupit hned »
Stylovou zahradní barovou židli Bizzotto Hespari oceníte na každé terase, nebo u venkovního baru pro její odolné materiály a...

Stylovou zahradní barovou židli Bizzotto Hespari oceníte na každé terase, nebo u venkovního baru pro její odolné materiály a nadčasový design. Pevná konstrukce sedáku je z kovu a hustý výplet zaujme zajímavým tmavě šedým barevným odstínem. Potah podsedáku je odolný proti slunečnímu záření a ladí s barvou židle a je možné jej odejmout a v případě potřeby vyprat.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 112 cm. Šířka 49 cm. Hloubka 57 cm. Výška sedáku 80 cm. Konstrukce sedáku Kov. Výplet 100 % Polypropylen. Čalounění sedáku 100 % Polypropylen. Podnož Masivní teakové dřevo. Barva Šedá. Materiál Plast.

Neodolatelný produkt Tmavě šedá pletená zahradní barová židle Bizzotto Hespari 112 cm od dodavatele s dlouholetou historií Bizzotto máte možnost najít online pořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 16 106 Kč.