Světle zelená kovová lavice Fermob Louisiane 150 cm

Lavice Fermob Louisiane se svým nadčasovým tvarem vypadá skvěle jak na zahradě, tak i v parku. Lavice je... více informací »
Světle zelená kovová lavice Fermob Louisiane 150
Značka: Fermob
13 623 Kč
Koupit hned »
Lavice Fermob Louisiane se svým nadčasovým tvarem vypadá skvěle jak na zahradě, tak i v parku. Lavice je...

Lavice Fermob Louisiane se svým nadčasovým tvarem vypadá skvěle jak na zahradě, tak i v parku. Lavice je vyráběna prvotřídních materiálů a je testována tak, aby splňovala standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá z lavice ideálního společníka.

Pozn.: Možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Šířka 150 cm. Hloubka 72 cm. Výška 80 cm. Výška sedu 43 cm. Počet míst k sezení 2/3. Hmotnost 33,3 kg. Sedák Lakovaný hliník. Podnož Lakovaný kov. Barva Zelená. Materiál Kov.

Vysoce kvalitní produkt Světle zelená kovová lavice Fermob Louisiane 150 cm od dodavatele se skvělou pověstí Fermob můžete pořídit teď za výborné peníze. Nyní pořídíte jen za 13 623 Kč.