Nordic Living Dubový konferenční stolek Lugas 90×90 cm

Velmi elegantní a minimalistický design, stabilita i dostatek prostoru. Touto charakteristikou se může pochlubit kvalitní... více informací »
Nordic Living Dubový konferenční stolek Lugas 90x90 cm
Značka: Nordic Living
8 809 Kč
Koupit hned »
Velmi elegantní a minimalistický design, stabilita i dostatek prostoru. Touto charakteristikou se může pochlubit kvalitní...

Velmi elegantní a minimalistický design, stabilita i dostatek prostoru. Touto charakteristikou se může pochlubit kvalitní konferenční stolek Lugas od značky Nordic Living. Přírodní dubová deska je dostatečně prostorná a v kombinaci s černě lakovanou minimalistickou podnoží vypadá skvěle. Perfektně se bude hodit do přírodně či rustikálně laděných interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 110 cm. Hloubka 60 cm. Výška 45 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . . .

Akční a ve slevě výrobek Nordic Living Dubový konferenční stolek Lugas 90x90 cm od společnosti Nordic Living můžete najít zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu! Teď v akci 8 809 Kč.