Grafitově šedá dubová kancelářská skříň Germania Agenda 4236 197 x 80 cm

Moderní kancelářská skříň Agenda od značky Germania je perfektním kouskem do vaší kanceláře. Kombinace matné, grafitově... více informací »
Grafitově šedá dubová kancelářská
Značka: Germania
11 995 Kč
Koupit hned »
Moderní kancelářská skříň Agenda od značky Germania je perfektním kouskem do vaší kanceláře. Kombinace matné, grafitově...

Moderní kancelářská skříň Agenda od značky Germania je perfektním kouskem do vaší kanceláře. Kombinace matné, grafitově šedé barvy laminátového korpusu a dubového dekoru na předních dvířkách a vrchní desce vytváří jemný a čistý vzhled, který do vašeho interiéru vnese nádech minimalistického designu. Prostorné úložiště zajišťují 3 uzavřené a 2 otevřené police, díky čemuž pohodlně uložíte velké množství všeho inventáře. Celý design podtrhnou 2 kovové úchytky v perleťově stříbrné barvě. Povrchová úprava korpusu z melaminové pryskyřice poskytuje nárazuvzdorný a vlhkosti odolný povrch. Příjemným bonusem je možnost skříň uzamknout a ochránit tak vaše důležité dokumenty. Díky nárazuvzdorným ABS hranám máte vyšší jistotu odolnosti, díky čemuž se skvěle hodí nejen do komerčních prostor, ale také do domácích pracoven. Doporučujeme kombinace všech produktů z řady Agenda.

Pozn.: Police jsou nastavitelné. 

Další parametry: Výška 197 cm. Šířka 80 cm. Hloubka 40 cm. Hmotnost 54 Kg. Korpus Laminát. Dekor korpusu Matně šedá. Dvířka Laminát. Dekor čela Dub. Police Laminát. Povrchová úprava Melamin. pryskyřice.

Tento výjimečný výrobek Grafitově šedá dubová kancelářská skříň Germania Agenda 4236 197 x 80 cm od známé kvalitní značky Germania pořídíte momentálně na webu opravdu levně. V současnosti pořídíte za cenu 11 995 Kč.