Dubová stolička Hübsch Alima 52 cm

Jednoduchá a tradiční stolička Alima bude skvělým a stylovým společníkem v každém interiéru. Svým neutrálním designem... více informací »
76Dubová stolička Hübsch Alima 52 cm
Značka: Hübsch
3 335 Kč
Koupit hned »
Jednoduchá a tradiční stolička Alima bude skvělým a stylovým společníkem v každém interiéru. Svým neutrálním designem...

Jednoduchá a tradiční stolička Alima bude skvělým a stylovým společníkem v každém interiéru. Svým neutrálním designem skvěle zapadne do domácího i komerčního prostředí. Podnož i sedák jsou z dubového dřeva, malé rozpěry v podnoži jsou vyrobené z černě lakovaného kovu.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 52 cm. Průměr 35 cm. Sedák Dubová dýha. Podnož Dubové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál Dýha. . . .

Kvalitní produkt Dubová stolička Hübsch Alima 52 cm od značky Hübsch lze sehnat v naší nabídce za rozumné peníze! Právě nyní za skvělou cenu 3 335 Kč.